Přihlásit se

Tréninkové programy

Chystáme pro vás celou řadu skupinových lekcí, které budou probíhat v Crossfitovém sále!!!!

FUNKČNÍ TRÉNINKY

Mezi Funkčními tréninky si můžeš vybrat MMA, KICK BOX, THAI BOX,  BARBAR KRUHÁČ

  • MMA smíšná bojová umění (anglicky Mixed Martial Arts, zkráceně MMA, portugalsky Artes marciais mistas, zkráceně AMM) je plnokontaktní bojový sport bez využití zbraní, umožňující údery i chvaty, boj ve stoje i na zemi, a spojující různé techniky jiných bojových sportů i bojových umění.
  • KICK BOX je bojový sport, ve kterém se využívají jak techniky z východních bojových umění tak i techniky ze západních bojových umění. V kickboxu se zápasí v postoji, zápasení na zemi je zakázané.
  • THAI BOX známé též jako Muaythai je thajské plnokontaktní bojové umění, ve kterém jsou povoleny údery lokty i koleny. Jedná se o jedno z nejtvrdších bojových umění.
  • BARBAR KRUHÁČ je kruhový trénink určený pro všechny typy sportů, zaměřený na komplexní svalový rozvoj, pohybovou všestrannost a budování kondice.
  • MUDROCH TEAM pražský sportovní klub thajského boxu, kickboxu a MMA. Vychovali profesionální i amatérské Mistry světa, Mistry Evropy i národní šampiony. Nyní se těší na ty další - budoucí šampiony, kteří možná teď čtou tyto řádky. Jsou vítání ale i přátelské (a disciplinované) lidi, co chtějí začít "opravdu" trénovat, byť kondičně. Ty, kteří touží překonávat sami sebe.

 

Soukromé tréninky

V Xfitnessti samozřejmě nabízíme také možnost SOUKROMÝCH TRÉNINKŮ pod vedením profesionálních trenérů s individuálním přístupem. Stačí si jen vybrat! 

 

CENÍK TRÉNINKŮ

Podívej se na CENÍK TRÉNINKŮXfitness.